Oferta dla czytelników

O Lex Adviser słów kilka...

Osobisty prawnik bez wychodzenia z domu, bez odchodzenia od komputera. Czy to możliwe? W dodatku za rozsądną cenę? Odpowiedź na jedno i drugie pytanie jest twierdząca.


A jak to możliwe? Portal LexAdviser.pl Wirtualny Doradca Prawny tworzony jest przez doświadczonych prawników, radców prawnych i adwokatów, a to daje Ci gwarancję, że udzielone porady oraz przygotowywane przez Ciebie umowy, pozwy i inne pisma będą zawsze zgodne z prawem, a dzięki temu skuteczne.


Dzięki LexAdviser.pl możesz być pewien, że zarówno uzyskane porady prawne jak i tworzony przez Ciebie dokument uwzględnia szybko zmieniające się przepisy prawa zarówno krajowego, jak i europejskiego.

Kilka słów o LexAdviser.pl

 
LexAdviser.pl to przede wszystkim sieć kancelarii doradców prawnych. Praktyka LexAdviser.pl obejmuje wszystkie obszary prawa gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek i prawa handlowego, prawa własności intelektualnej, prawa papierów wartościowych i rynków kapitałowych, prawa bankowego i finansowego, prawa antymonopolowego, prawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz prawa energetycznego. Kancelaria prowadzi również szeroką praktykę w zakresie prawa podatkowego i prawa pracy. Nasi prawnicy uczestniczą regularnie w rozwiązywaniu sporów przed sądami powszechnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Sądem Najwyższym oraz polskimi i międzynarodowymi trybunałami arbitrażowymi.
 
 
Prawnicy kancelarii oprócz wiedzy z zakresu prawa gospodarczego posiadają bogate doświadczenie, które zdobywali doradzając firmom polskim i inwestorom zagranicznym działającym w różnych branżach i sektorach gospodarki. Dzięki dogłębnej znajomości uwarunkowań prawnych oraz specyfiki prowadzenia działalności gospodarczej przez naszych klientów jesteśmy w stanie zaoferować im optymalne i często nowatorskie rozwiązania ich problemów prawnych. Od początku swojej działalności kancelaria aktywnie wspomaga i reprezentuje swoich klientów w najistotniejszych przedsięwzięciach gospodarczych w Polsce i za granicą.
 
 
Naszą reputację budujemy na zadowoleniu naszych klientów z osiąganych przez nich celów biznesowych. Istotnym jej elementem jest też uznanie środowiska prawniczego w Polsce i za granicą, które potwierdzają wysokie pozycje i wyróżnienia w rankingach kancelarii prawniczych. Kancelaria jest uznawana za lidera rynku usług prawniczych w Polsce w obszarach: prawa handlowego, własności intelektualnej, postępowań sądowych i arbitrażu, fuzji i przejęć, rynków kapitałowych, prawa antymonopolowego, bankowości i finansów, prawa podatkowego i prawa pracy.
 
 
LexAdviser.pl zbudowany jest na solidnych fundamentach trzech renomowanych kancelarii prawniczych. Każda z nich zapracowała na swoją reputację oraz rzeszę cenionych klientów, odpowiadając na lokalne, regionalne i krajowe potrzeby szerokiego spektrum klientów, wśród której znajdują się — osoby fizyczne, przedsiębiorcy, małe spółki i firmy rozpoczynające działalność; samorządy lokalne, władze na poziomie regionalnym i ogólnokrajowym oraz agendy rządowe, spółki prywatne oraz publiczne średniej i dużej wielkości, w tym podmioty prowadzące działalność o zasięgu międzynarodowym i globalnym.
 

Teraz cała nasza wiedza, kompetencje i doświadczenie dostępne są dla Ciebie, bez wychodzenia z domu. Wystarczy rozpocząć wizytę w e-kancelarii.

Oferujemy konkretne, praktyczne rozwiązania


Prawnicy z firmy LexAdviser.pl dostarczają konkretnych, skutecznych porad umożliwiających zawarcie transakcji lub rozstrzygnięcie sporu. Choć zapewniamy zręczną obsługę i praktyczne doradztwo prawne, zdajemy sobie również sprawę z tego, że musimy stale udoskonalać nasze działania, by móc konkurować z największymi i najbardziej skutecznymi firmami prawniczymi na świecie.


Tworzymy zespoły prawników i doradców dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, wybierając spośród specjalistów z sektorów i obszarów prawa.

Większe zróżnicowanie zwiększa konkurencyjność z korzyścią dla klientów

„Policentryczny” charakter firmy to określenie, które najtrafniej definiuje cechę odróżniającą LexAdviser.pl od innych, tradycyjnie zorganizowanych firm prawniczych. Jest to wspólna cecha będąca synonimem łączących nas wartości, według których działamy i pracujemy dla naszych klientów.


LexAdviser.pl nie posiada centrali ani dominującej kultury organizacyjnej. Cechująca nas różnorodność ma wymiar geograficzny, językowy i narodowy. Nasi prawnicy uosabiają globalną różnorodność firmy, co wyraża się zróżnicowaniem naszych klientów pod względem pochodzenia rasowego, religii, płci, orientacji i narodowości. Wiemy, że nasi klienci korzystają z naszych usług, ponieważ ze zrozumieniem poruszamy się pośród niuansów różnych kultur i regionów. Nasz globalny zespół posiada rozległe doświadczenie w dziedzinie prawa cywilnego, zwyczajowego prawa angielskiego oraz zwyczajowego prawa amerykańskiego.

Policentryczny model działania kancelarii daje nam możliwość elastycznego reagowania na potrzeby klientów niezależnie od miejsca na świecie, w którym potrzeby te się pojawiają oraz umożliwia pomoc naszym klientom w dostosowywaniu się do zmiennej dynamiki rozwoju globalnego rynku. Koncentrujemy się na konsekwentnym dostarczaniu klientom usług najwyższej jakości. Nasze zróżnicowanie pozwala nam na dostarczanie bardziej innowacyjnych, dostosowanych do konkretnych klientów rozwiązać skomplikowanych problemów biznesowych.

Korzyści
Płacisz tylko za konkretną usługę
Nie ograniczamy w żaden sposób ilości Twoich porad. Ty decydujesz ile tak naprawdę potrzebujesz. Nie naliczamy żadnych opłat za gotowość do świadczenia usług, ani za ilość wykorzystanych e-usług w ramach pakietów.

 
Brak ograniczeń
LexAdviser.pl nie ogranicza tego w jaki sposób z niego korzystasz. W ramach jednokrotnej, niskiej opłaty rocznej masz dostęp do wszystkich dostępnych usług bez żadnych ograniczeń.
 
Gwarancja satysfakcji
Klient jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego wartością numer jeden jest u nas satysfakcja klienta. Dajemy Ci gwarancję satysfakcji, abyś bez obaw w przypadku kiedy LexAdviser.pl nie spełni twoich potrzeb i oczekiwań miał możliwość otrzymania z powrotem Twoich pieniędzy.
 
Pełna Kontrola
Masz pełny dostęp i możliwośd administracji wszystkich najważniejszych obszarów związanych z funkcjonowaniem serwisu. Wszystkie udzielone porady i wygenerowane pisma są zawsze dostępne na Twoim koncie.
 
Bezpieczeństwo
LexAdviser.pl to system przede wszystkim bezpieczny i bardzo stabilny. Dzięki temu masz dostęp do pomocy prawnej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
 
Intuicyjny edytor
Oddajemy w Twoje ręce edytor dzięki, któremu bez wyższych umiejętności wygenerujesz odpowiedni dla siebie dokument prawny. Edytor WYSIWYG zaprojektowaliśmy tak, aby był możliwie najbardziej intuicyjny dla Twojej wygody.
 
Intuicyjna obsługa
Rozmowa z Wirtualnym Doradcą Prawnym przebiega na zasadzie rozmowy tekstowej. Potrafisz korzystać z czatu? W takim razie bez problemu uzyskasz poradę prawną.

Pomoc techniczna

Wszyscy nasi klienci otrzymują dostęp do pomocy technicznej, której zadaniem jest zapewnić Ci wsparcie w razie problemów oraz szczegółowe informacje dot. obsługi lub działania systemu.

Opinie

Leszek
 
„Jestem bardzo zadowolony z otrzymanej opinii. Na pewno polecę tą formę otrzymania porady prawnej moim znajomym”
Grażyna
 
„Opinia profesjonalna, zwięzła, zrozumiała, przekonująca, rozwiewająca moje wątpliwości, będę w przyszłości korzystać z porad, oszczędność czasu, anonimowość. Polecam. GS”
Barbara
 
„Witam .Dziękuję za opinię prawną ,która pomogła mi i rozwiała wątpliwości co do dalszych procedur.Skorzystałam z udzielonych porad ,napisałam pisma do sądu i oczekujemy na postanowienia sądu . Napiszę jak zakończy się sprawa wyznaczona na 16.12.2014r. Dziękuje i będę państwa polecać innym. „
Izabela
 
„Jestem bardzo zadowolona,dostałam bardzo szybko odpowiedź w mojej sprawie,nie tylko opinię ale także szczegółowe wyjaśnienie . Jeżeli znajdę się jeszcze kiedyś w trudnej sytuacji na pewno będzie to portal do którego zgłoszę się o pomoc,bo wiem że pracują tu najlepsi. Dziękuję całemu zespołowi. Pozdrawiam i polecam. Izabela”
Wiesław
 
„Obsługa w pełni profesjonalna. Szybko, fachowo i rzetelnie. Polecam. Wiesław”
Krzysiek
 
„Pełny profesjonalizm. Gorąco polecam. I przede wszystkim bardzo dziękuję.”
Alina
 
„Jest wyczerpująca i warto korzystać z tego typu usługi. Cena przystępna. Korzystanie z tradycyjnych form usług prawnika jest o wiele kosztowniejsza i trwa to o wiele dłużej, a przy tym traci się czas.Polecam !”
Ryszard
 
„Serdecznie dziękuję ekipie e-prawnik za w pełni profesjonalną obsługę. Opinia wykonana na najwyższym poziomie. Wszystkim polecam, oszczędność czasu i pieniędzy.”
Krystyna
 
„Dziękuję za bardzo obszerną i profesjonalną opinię, która jest poparta dużą ilością przepisów. Bardzo pomoże mnie w dalszym postępowaniu. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc i polecam innym. Pozdrawiam wszystkich pracowników. Krystyna.”
Barbara
 
„Dziękuję za wyczerpującą i profesjonalną opinię w mojej sprawie. Cena nie wysoka, a termin realizacji szybki. Ja zapewne skorzystam jeszcze nie raz z Państwa usług. Polecam je również innym. Pozdrawiam z wyrazami szacunku. Barbara.”
Aleksandra
 
„Uprzejmie dziękuję za udzielenie mi profesjonalnej porady prawnej wraz z wnioskiem do sądu, jestem w pełni zadowolona i rozwiały mi się wszystkie wątpliwości. Będę korzystała dalej z Państwa usług . Pozdrawiam, z wyrazami szacunku. A. Leszczyoska”


W jakie sposób uzyskać dostęp do wszystkich możliwości jakie daje LexAdviser.pl ?
Wystarczy kliknąć na poniższy przycisk „Rozpocznij wizytę w e-kancelarii”.