O nas

Pomoże Ci w tym Lex Adviser!


Chcesz napisać umowę, ale nie wiesz, jakie postanowienia mogą się w niej znaleźć? Oczekujesz najkorzystniejszego rozwiązania? Zamierzasz napisać pozew do sądu?

Pomoże Ci w tym www.LexAdviser.pl Wirtualny Doradca Prawny. 

Z www.LexAdviser.pl napisanie umowy i pozwu jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku posługiwania się popularnymi wzorami. 

www.LexAdviser.pl to innowacyjny portal pomocy prawnej, oferujący usługi o zakresie niespotykanym powszechnie w innych serwisach tego typu. www.LexAdviser.pl został stworzony z myślą o szerszym, łatwiejszym - i przede wszystkim tańszym - dostępie do usług prawnych w Polsce. 

Za pomocą naszego portalu otrzymasz dostęp do trzech podstawowych usług: 

Wirtualny Doradca Prawny - rozpocznij wizytę w e-kancelarii bez wychodzenia z domu. Wirtualny Doradca Prawny rozwiąże Twój problem.
 
Generator Pism, Pozwów i Umów - masz problemy z napisaniem pisma, pozwu lub umowy? Nasz generator zasugeruje najkorzystniejsze zapisy!
 
Mailingi - dla prawników - docieraj ze swoją ofertą do osób, które jej potrzebują. Mailingi behawioralne to najlepsza reklama Państwa kancelarii!
 
Wyjątkowość www.LexAdviser.pl polega przede wszystkim na unikalnych możliwościach, których trudno się doszukiwać w innych serwisach. U nas nie dostaniesz wielokrotnie powielanego szablonu lub przykładowego dokumentu, który mógłby być niedostosowany do Twoich potrzeb - a przez to, potencjalnie szkodliwy dla Ciebie lub Twojej działalności gospodarczej.

U nas to Ty tworzysz dokument, który będzie w 100% uwzględniać Twoją indywidualną sytuację życiową lub biznesową.

Tylko w www.LexAdviser.pl, sporządzając dokument w ramach specjalnego kreatora, zostaniesz poprowadzony, krok po kroku, przez kolejne etapy tworzenia pisma, a system przyjaznych wskazówek zagwarantuje prawidłowe pod względem prawnym, jak i merytorycznym, wprowadzanie treści. Zostaniesz również poinformowany, które zapisy mogą zostać pominięte lub zmodyfikowane i jakie będą skutki prawne takiego działania. Ponadto portal zapewni Ci niezbędną wiedzę, jakie dokumenty należy załączyć, w jaki sposób opłacić sporządzone pismo, gdzie je złożyć oraz jakie dalsze czynności należy podjąć.


Dzięki www.LexAdviser.pl możesz być pewien, że tworzony przez Ciebie dokument uwzględnia szybko zmieniające się przepisy prawa zarówno krajowego, jak i europejskiego.

Portal www.LexAdviser.pl tworzony jest przez doświadczonych prawników, radców prawnych i adwokatów, a to daje Ci gwarancję, że przygotowywane przez Ciebie umowy, pozwy i inne pisma będą zawsze zgodne z prawem, a dzięki temu - skuteczne.